Na początku każdego roku pojawia się dylemat u panów: co zorganizować w walentynki? Jeśli nie chcesz, aby Twoja partnerka nie była zawiedziona postaw na nietuzinkowe rozwiązanie – weekendowy pobyt w Spa. Hotele SPA zazwyczaj właśnie na tę okazję tworzą dedykowane vouchery dla dwojga.

Dlaczego właśnie SPA?

Nie ma co ukrywać, że walentynki coraz częściej polegają na wspólnym przeżywaniu chwil, niż obdarowywaniu się drogimi prezentami materialnymi. Świetną propozycją jest pobyt weekendowy w spa z minimum jednodniowym noclegiem. Najlepsze hotele spa w Polsce oferują specjalne programy weekendowe, które zawierają w cenie już konkretne zabiegi relaksujące na przykład kąpiel czekoladową, gorącymi kamieniami lub masaż balijski. Jeśli gotowe propozycje hoteli nie spełnią oczekiwań, można pojechać do hotelu SPA i na miejscu wykupić poszczególne zabiegi w ramach odnowy biologicznej. Bardzo często nieodpłatnie są dostępne dla gości hotelowych baseny, jacuzzi czy bicze wodne. W ofercie hoteli typu Wellness można znaleźć ofertę zarówno dla par, jak i osobną ofertę dla mężczyzn i kobiet. Dla mężczyzn zazwyczaj są to zabiegi poprawiające krążenie, natomiast dla kobiet zabiegi bardziej skupiają się na pielęgnacji skóry.

Romantyczny pobyt w SPA dla dwojga

Renomowane hotele coraz częściej przygotowują atrakcje pod okazję, jaką są walentynki. Jeden nocleg lub więcej to doskonała okazja, aby odetchnąć od codziennych obowiązków i przypomnieć sobie co jest w życiu ważne. Spędzenie weekendu z ukochaną osobą w relaksacyjnych warunkach to najlepsza propozycja, jaką partnerzy mogą sobie zaoferować. Szukając obiekt hotelowy ze SPA, warto postawić na ten, który znajduje się blisko przyrody. Bardzo często pary decydują się na wybrany hotel spa na mazurach lub położony w górskich miastach tj. Szklarska Poręba, Zakopane czy Karpacz. Oprócz zabiegów warto także pomyśleć o wykupieniu wyżywienia. W hotelach SPA najczęściej króluje wyżywienie w postaci bufetu, który daje możliwość spróbowania regionalnych dań.